O Nas

Patrycja Rumińska - Wedding Planner

Zbliża się ten dzień, najważniejszy dzień Waszego życia. Układacie listę gości, zaklinacie pogodę, myślicie o piosence która ma dla Was szczególne znaczenie. To, czego najbardziej potrzebujecie, to pewność, że wszystko pójdzie perfekcyjnie, zgodnie z ułożonym planem.

Organizacja ślubu wymaga wielu kompromisów, wyrzeczeń i poświęceń. To dzień na tyle ważny, że wspomnienia z niego przechowywane są przez całe życie - jako te najważniejsze i najcenniejsze. Warto zadbać o nie z wyprzedzeniem, oddając ich realizację w ręce specjalistów z Wedding Art & Co. aby przekuć marzenia o wyjątkowych chwilach w rzeczywistość.

Od początków istnienia firma Wedding Art & Co. czerpie inspiracje z korzeni przejawiających się w historii i tradycji krajów europejskich. Istniejące w kulturze pojęcia „francuskiego szyku”, „włoskiego smaku” czy „polskiej tradycji” na stałe zagościły w wartościach, którymi się kierujemy w naszej pracy. Cechują Nas perfekcjonizm, dbałość o detale i potrzeba tworzenia wyjątkowych kreacji. Aranżujemy niezapomniane chwile w oparciu o styl i marzenia Naszych Klientów.

Nasz Zespół jest młody i dynamiczny, koncentruje się przede wszystkim na poszukiwaniu nowych pomysłów połączonych z tradycją oraz wyczuciem smaku i stylu. Z zamiłowania do piękna, powstaje wymarzona całość. Skupiamy się na organizacji najbardziej wyczekiwanego dnia jakim dla wszystkich zakochanych jest dzień ślubu.

Podchodzimy do naszej pracy z ogromną pasją. Osobiste historie naszych Klientów oraz przywiązanie do tradycji pozwalają nam na tworzenie spersonalizowanych przyjęć. Właśnie to staramy się przemycić, niekiedy jako ukryty pejzaż, niekiedy jako przekaz w naszych pomysłach, projektach, realizacjach. Jednocześnie dążymy do zachowania równowagi między tradycją a innowacyjnością, wzbogacając to o pasję. Każda realizacja wnosi do naszej pracy wiele świeżych pomysłów, ale jedno pozostaje niezmienne: romantyzm i klasa. Nasza praca koncentruje się na idealnym dopasowaniu naszej wizji do osobowości i oczekiwań Państwa Młodych, a poczucie elegancji oraz wiedza techniczna stają się kluczowymi elementami w momencie przekształcania wizji w realny projekt.

Oprah Winfrey

„Wiem ze to niełatwe. wiem też jednak na pewno, że odwaga, by powstać i dążyć ku swoim najśmielszym marzeniom, przyniesie Ci najwspanialszą w życiu nagrodę i największą przygodę.”