Blog

Szukamy idealnego miejsca!

Czy odpowiedzieliście sobie na pytanie gdzie chcielibyście powiedzieć sobie sakramentalne „tak”? W zasadzie czy to „tak” ma być sakramentalne, czy świeckie? 

Czy miejscem idealnym ma być ogród, kapliczka na urokliwym wzgórzu, grecka wyspa, a może pomost nad jeziorem? 

 

 

Należy pamiętać o tym, że zgodnie z obowiązującym stanem prawnym śluby kościelne nie mogą odbyć się poza budynkiem kościoła, blisko 1/3 pytanych par marzy o ślubie na łonie natury. Przypomnijmy, że od 1 marca 2015 roku obowiązuje nowa ustawa - Prawo o aktach stanu cywilnego - zgodnie, z którą plenerowe śluby są możliwe, ku uciesze wielu Młodych Par. 

Przy wyborze miejsca idealnego, powinniśmy w równej mierze kierować się rozsądkiem oraz sercem.

Pamiętajmy o tym, by bardzo szczegółowo poprowadzić rozmowę z managerem obiektu  by już na wstępie wyklarowały się ewentualne wątpliwości, które w przypadku braku rozwiązania często stają się kluczowe i przesądzają o tym, czy w danym miejscu możemy zrealizować swoje przyjęcie. 

 

 

 

 

Powierzchnia sali, możliwość wyboru stołów, sprawdzenie zaplecza kuchennego pod kątem wydania dań w sposób serwowany to tylko kilka z bardzo ważnych kwestii jakie powinniśmy poruszyć.

 

 

Jedne z najbardziej urokliwych i funkcjonalnych propozycji pokażę Wam w kolejnych postach. 

 

 

342

Polub:

Tagi: wesele, przyjęcie weselne, wyjątkowe miejsce,

Patrycja Rumińska

Z wykształcenia prawnik z zamiłowania podróżnik. Pasjonatka dobrych książek i jaśminowej herbaty. Perfekcjonistka w każdym calu, konsekwentnie idąca zaplanowaną ścieżką. Założycielka Wedding Art & Co. międzynarodowej firmy zajmującej się organizacją ślubów i przyjęć weselnych.