Blog

Rozpoczynamy poszukiwania sukni ślubnej!

Czy jesteś osobą, która od najmłodszych lat imaginowała sobie idealną suknię ślubną, którą wizualizuje sobie każdego wieczoru przed snem od chwili gdy pierścionek pojawił się na Twojej dłoni? 

Jeśli tak, jesteś szczęściarą… 

Znakomita większość kobiet uważa dobór sukni za najważniejszy i zarazem najtrudniejszy podczas całych przygotowań wybór. 

   Już w trakcie pierwszych przymiarek okazuje się, że śnieżna biel nie pasuje do naszej karnacji, że w sukience typu: „princess” wyglądamy jak beza, a w „syrence” jak sardynka wciśnięta w zdecydowanie za ciasną sieć.. Oczekiwania vs rzeczywistość - jedno z drugim niestety nie wiele ma wspólnego.

 

 

   

Wiem, jak nie chcę by wyglądała moja wymarzona kreacja, nie mam jednak pojęcia jak finalnie miałaby wyglądać.  Wybór sukni ślubnej to ten element przygotowań Panny Młodej, który w 100% zależy od niej samej, oraz od tego jak bardzo podatna jest na sugestie innych i jak wierna jest swoim marzeniom. 

 

 

Za każdym razem, gdy miałam już cień nadziei, że to co mam ‚na sobie’ to wybór ostateczny, okazywało się, że wciąż pojawiała się suknia bardziej zbliżona do ideału od poprzedniej.. o czym przekonacie się już niedługo. 

 

381

Polub:

Tagi: suknia ślubna, poszukiwania, "ta idealna"

Patrycja Rumińska

Z wykształcenia prawnik z zamiłowania podróżnik. Pasjonatka dobrych książek i jaśminowej herbaty. Perfekcjonistka w każdym calu, konsekwentnie idąca zaplanowaną ścieżką. Założycielka Wedding Art & Co. międzynarodowej firmy zajmującej się organizacją ślubów i przyjęć weselnych.